top of page
Siyah Dokulu Arka Plan
fit ol

SADECE
25 DAKiKADA
FiT OL!

Slider1.png

EMS FITNESS

Salonumuzda birebir ve grup antrenmanları profesyonel hocalarımız eşliğinde yapılmaktadır.

EMS Fitness Nedir?

EMS (Electrical Muscle Stimulation) Elektriksel Kas Uyarımı anlamına gelen bir kas çalıştırma sistemidir. Çalışma sistemini anlamak için öncelikle vücudumuzun normal çalışma prensibini bilmek gerekir. Beynimiz elektriksel akımlar göndererek kaslarımızın hareketini sağlar. Klasik antrenmanlarda, beynimiz yapılan hareket ve şiddetine göre değişen ve ilgili kasların kasılmasını sağlayan elektrik sinyalleri gönderir. EMS sistemi ile antrenman yaptığınızda beynimizin gönderdiği sinyallere ek olarak kaslara gelen akım kaslarınızın daha yoğun çalışmasını sağlamaktadır.

Bu yöntemle kaslar az efor harcayıp daha yüksek bir performans ile çalışma yaparlar. EMS antrenmanları, normalde çok uzun antrenmanlar sonucunda (4 saatlik bir çalışma ile) elde edilebilecek performansı 20 ile 25 dakika arası bir seansta gerçekleştirebilir. Genel olarak haftada bir kez 20 dakikalık EMS seansı ile tembelliğinizi üzerinizden atıp, siz de spor yapmanın ve kaslarınızın keyfine varabilirsiniz.

Faydaları Nedir?

  • Zamandan tasarruf sağlar

  • Uygun kas gruplarını hedefleyerek kas sisteminizi dengeler.

  • Eklemlerinizin tedavisinde kullanılabilir. Eklemlere ağırlık bindirmez.

  • Tüm vücut antrenmanı ile kaslarınızın tonlanmasına ve yağ yakmanıza yardımcı olur.

  • Önemli olan tüm kas gruplarınıza ulaştığından duruşunuzu (Postür) geliştirir.

  • Ana kas grupları üzerindeki elektrotlar sayesinde kas yapmanızı sağlar.

Kablosusuz EMS ile Tanışın

Kablosuz EMS Sistemi kontrollü kas kasılmaları sağlayan orta-düşük frekanslı bir elektrik iletim sistemidir. Hedefinize bağlı olarak (zayıflama, sıkılaşma, selülitlerin giderilmesi ya da tedavi amaçlı) frekans, derinlik, yoğunluk algılama, gevşeme ya da kasılma süreleri gibi teknik parametreleri kendinize göre uyarlayabilme olanağı sağlar.

Fitness Salonunda Egzersiz

EMS Fitness ile Hemen Tanış

EMS Fitness hakkında bilginiz yok mu? Etkilerini gördükten sonra karar verebilmeniz için ücretsiz deneme seanslarımıza katılabilirsiniz. Buraya Tıklayarak randevu talep edebilirisiniz.

bottom of page